Najlepsze filmy rodzinne roku 2019

Od sag o superbohaterach po sequele kasowych przebojów po inspirujące, poruszające historie z prawdziwego życia – te filmy oferują najlepsze z 2019 roku dla dzieci, nastolatków i rodzin. Bawili nas, sprawiali, że myśleliśmy i dali nam wiele do rozmowy. Jednocześnie oferowali wartościowe wiadomości, modelowali ważne mocne strony bohaterów i pozostawiali nas oohing i aahing na spektaklu na dużym ekranie. Wszyscy też zdobyli pieczęć Common Sense , co oznacza, że ​​oferują wyjątkowe wrażenia medialne rodzinom z dziećmi w każdym wieku.

Wiele z tych filmów jest dostępnych na DVD lub w kolejce do przesyłania strumieniowego – a niektóre nadal są w kinach.

Toy Story 4 , wiek 5+
Spektakularnie animowana i niezwykle przejmująca, ta czwarta odsłona Woodiego wprowadza niezapomnianych nowych przyjaciół i przywraca ukochanych starych na jeszcze jedną przygodę.

Królowa słoni , wiek 6+
Rodziny z dziećmi w każdym wieku znajdą coś dla siebie w tym delikatnym, wspaniałym dokumencie, który stanowi inspirujący hołd dla siły macierzyństwa i społeczności afrykańskiej sawanny.

Kraina lodu 2 , wiek 6+
Jest nieco ciemniejszy niż oryginał, ale ta urocza muzyczna kontynuacja ponownie podnosi siostrzane życie, upodmiotowienie, miłość i akceptację – jednocześnie wprowadzając nowe, chwytliwe piosenki.

Klaus , wiek 6+
Ten wakacyjny film o korzeniach przyjaźni, budowaniu mostów i umierającej sztuce pisania listów z pewnością zapewni rozrywkę i rozrywkę dzięki imponującej animacji i ekspresyjnej obsadzie głosu.

Lego Movie 2 , wiek 6+
Zarówno zabawna, jak i zabawna, ta kontynuacja ma wiele akcji i niebezpieczeństw, ale także pozytywne przesłanie o wytrwałości, pracy zespołowej, przyjaźni, współpracy i kochaniu ludzi za to, kim są – a nie tym, za kogo się uważa.

Pingwiny , w wieku 6+
Dzięki zabawnej narracji i ścieżce dźwiękowej na nosie pingwiny są wyraźnie skierowane do rodzin z młodszymi dziećmi – które dowiedzą się dużo o pingwinach i będą odbierać wiadomości o pracy zespołowej i wytrwałości.

Obrzydliwe , w wieku 8+
Słodka i zabawna, ta śnieżna animowana przygoda sprawi, że dzieci (i rodzice!) Będą się bawić, podzielą się trochę o chińskiej kulturze i podkreślą znaczenie rodziny, przyjaźni i współpracy.

Największa farma , wiek 8+
Ten temat, oparty na pracy zespołowej i wytrwałości, jest cudownym, pięknie nakręconym dziełem miłości, które może zainspirować widzów do życia w celu, który służy ziemi i innym.

Okko’s Inn , w wieku 9+
Ta żywo animowana opowieść o duchach pokazuje śmierć i smutek z punktu widzenia dziecka, co jest stosunkowo rzadkie. A w przypadku rodzinnego filmu o śmierci jest o wiele lżejszy, zabawniejszy i bardziej kolorowy, niż można się było spodziewać.

Piękny dzień w sąsiedztwie , wiek 10+
Tom Hanks znakomicie gra w tym poruszającym dramacie, który stanowi przejmujący, potężny hołd dla człowieka, który przez dziesięciolecia ucieleśniał dobroć i miłość dla dzieci i dorosłych.

Dzieciak, który byłby królem , w wieku 10+
Reżyser Joe Cornish nadaje legendzie arturiańskiej nowoczesnemu, przyjemnemu zwrotowi akcji w tej zaktualizowanej wersji, która promuje mówienie prawdy, szanowanie bliskich i wytrwałość.

Małe kobiety , w wieku 10+
Piękny remake Grety Gerwig jest równie wzruszający jak jego poprzednicy, a także pełen nadziei na lepsze jutro – w rodzinę marcową, w którą wierzyli, walczyli, opowiadali się za nimi i wzorowali się na ich wartościach i czynach.

Pożegnanie , wiek 11+
Ten prosty, ale genialny film oferuje coś naprawdę rzadkiego: możliwość przedstawienia prawdziwego zrozumienia i rozmowy o wartościach kulturowych z naszymi dziećmi. Scenariusz / reżyser Lulu Wang znakomicie rzuca wyzwanie zachodnim poglądom w prowokującej do myślenia dramacie.

Dziewczyna , w wieku 11+
Historia kobiet-żeglarzy, które załogowały Dziewicę – i kontynuowała pomimo braku szacunku, wsparcia lub pewności siebie – wysyła wybitne przesłanie wytrwałości i wiary w twoje marzenia.

Spider-Man: Daleko od domu , wiek 11+
Zabawna i serdeczna, zabawna i pełna niepokoju kontynuacja akcji zawiera motywy władzy i odpowiedzialności, przywództwa, odwagi, pewności siebie, wytrwałości i wzrastania, by stawić czoła swojemu przeznaczeniu.

Avengers: Endgame , wiek 13+
Ten intensywny, epicki finał Avengers to najlepszy prezent dla fanów Marvela – będą się śmiać, płakać i kibicować, gdy ich ulubieni superbohaterowie połączyli siły, by uratować wszechświat jeszcze raz.

Oślepiony światłem , wiek 13+
Oparta na prawdziwej historii, ta przyjemna komedia o pakistańskim nastolatku dorastającym w Anglii w latach 80., którego życie przemienia muzyka Bruce’a Springsteena, jest ostatecznie o ciężkiej pracy i pokonywaniu przeszkód w osiąganiu celów, jednocześnie ucząc się doceniać ofiary dokonywane przez innych w Twoim imieniu.

Downton Abbey , wiek 13+
Wystawny i piękny, ten dramat pasuje do niezwykle popularnej serii. Pozytywnie zachwyci długoletnich fanów i będzie świetną opcją oglądania razem dla rodziców i nastolatków, którzy opuścili program.

Walczę z moją rodziną , w wieku 13+
Ten zabawny, serdeczny biograficzny zapaśnik to naprawdę dobrze wykonany film o dziwacznej rodzinie. Oprócz wielu akcji w ringu i szorstkiego języka, oferuje mocne przesłanie o odwadze, wytrwałości, lojalności i wsparciu.

Noże , wiek 13+
Zachwycająca, zabawna i sprytna, ta pełna gwiazd gwiazda komedia-tajemnica to pełna rozrywka, z fachową pracą na każdym poziomie – ale także z nieodpartym, radosnym poczuciem radości tryskającym z ekranu.

[su_spoiler title=”Zobacz więcej”]
http://www.americanbar.pl/
http://100mb.pl/
http://www.cpenergia.pl/
http://www.brugo.pl/
[/su_spoiler]

Dodaj komentarz