Całe lato rodzinnych nocy filmowych

Kto nie kocha rodzinnej nocy filmowej ? Związujesz się ze swoimi dziećmi, rozmawiaj o filmie i, co najważniejsze, baw się dobrze. Ale znalezienie odpowiedniego filmu – coś, co jest w porządku dla młodszych dzieci, ale które nie nudzi starszych – może być wyzwaniem. Czasami spędzasz więcej czasu, przewijając Netflix niż oglądając cokolwiek. Wycofaj się z równania dzięki wartościom gotowych do zrobienia filmów w lecie! Jeśli twoje dzieci są nieco starsze – lub jeśli chcesz mieć podwójną funkcję po tym, jak dzieci pójdą spać – uwzględniliśmy również opcje dla nastolatków i nastolatków.

Mary Poppins Returns , wiek 6+
Oryginał jest prawdziwym klejnotem, ale ten zachwycający sequel o ulubionej niani wszystkich udaje się wykorzystać ten sam urok i fantazję. Z chwytliwymi piosenkami, kolorowymi kostiumami i fantastycznymi występami Emily Blunt i Lin-Manuel Mirandy , ten film wygląda jak łyżka cukru.
Na kolejny czarujący musical pokochasz La La Land , lat 13+.

The Muppet Movie , wiek 6+
Jest powód, dla którego ta komedia jest klasyczna. Nawet 40 lat po premierze Muppety wciąż dostarczają mnóstwo rozrywki zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Dołącz do niezapomnianych postaci, takich jak Kermit the Frog i Miss Piggy, podczas wycieczki samochodowej pełnej głupich slapsticków i śpiewnych piosenek.
Dla innego klasycznego klasyka goofy spróbuj Monty Pythona i Świętego Graala w wieku 13+.

Paddington 2 , wiek 6+
Rzadko robią sequele przyćmione oryginałem, ale z drugiej strony kilka niedźwiedzi jest tak wyjątkowych jak Paddington . Jego współczucie i hojność wyprowadzają go z najgłupszych dżemów – lub powinniśmy powiedzieć marmoladę. Ten szczery, głośny śmiech to prawdziwa zabawa dla wszystkich grup wiekowych z pięknym przekazem na temat rodziny.
Aby uzyskać bardziej słodkie, głupie wybryki, obejrzyj Forrest Gump , lat 13+.

Pick of the Litter , wiek 6+
Przygotuj się na to, że twoje serce rozpłynie się w tym optymistycznym, pouczającym dokumencie o miocie szczeniąt trenujących na psy-przewodników. Zarówno urocze psy, jak i oddani wolontariusze, wzbudzają emocje, ból serca, nadzieję i mnóstwo emocji. I po prostu staraj się nie wpaść w szczeniaka z Philem.
Dla innego poruszającego się „psa” – instrumentarium, sprawdź The Champions , wiek 14+.

Dream Big: Engineering Our World , wiek 7+
Zainspiruj dzieci do rozważenia kariery w inżynierii dzięki temu krótkiemu, ale spektakularnemu filmowi dokumentalnemu. Przeprowadzając wywiady z wybitnymi inżynierami i pokazując ich epickie projekty – od konstrukcji odpornych na trzęsienia ziemi, po zmieniające życie mosty w krajach rozwijających się – widzowie mogą poczuć, jak fajnie jest być inżynierem.
Na kolejną inspirującą historię STEM sprawdź The Boy Who Harnessed the Wind , wiek 12+.

Mary and the Witch’s Flower , wiek 8+
Ten magiczny anime o młodej dziewczynie, która znajduje się w tajemniczej, prestiżowej magicznej szkole, ma w sobie coś z Harry’ego Pottera. Akcja jest intensywna, ale jeśli twoje dzieci poradzą sobie z tym, otrzymasz wspaniałą sztukę, pozytywne wiadomości i odważnego bohaterkę.
Aby uzyskać więcej magicznych przygód, ciesz się Fantastycznymi zwierzętami i Gdzie je znaleźć , wiek 12+.

The Princess Bride , wiek 8+
Przeżyj tę kwintesencję przygody fantasy dla piratów, walk mieczowych, magii, głupich śmiechów i (tylko odrobiny) pocałunków. To świetny wybór dla nostalgicznych dorosłych, którzy chcą podzielić się historią z następnym pokoleniem (tak jak dziadek czytający książkę swojemu wnukowi w filmie). I to jest super cytat.
Dla kolejnego mdlącego romcomu obejrzyj „ Do wszystkich chłopców, których kochałem wcześniej” , w wieku 12+.

Ralph Łamie Internet , 8 lat
Księżniczki, szybkie pościgi samochodowe i bujne dowcipy internetowe podnoszą ten znakomity sequel Disneya. Wreck-It Ralph i Vanellope podróżują do kolorowego, złożonego świata Internetu, aby zapisać swoją grę wideo i dowiedzieć się wiele o sobie w tym procesie. Jest trochę nocnego humoru, ale jest pełen wspaniałych tematów dotyczących podążania za swoimi pasjami i bycia dobrym przyjacielem.
Aby uzyskać więcej pędów w świecie wirtualnym, sprawdź grę Ready Player One w wieku 12+.

The Sandlot , wiek 8+
Dla wielu ludzi lato oznacza baseball, a ten ulubiony lat 90. jest jednym z najlepszych filmów baseballowych. Zagraj w Smalls, Squints i Benny, gdy próbują uratować zagubiony baseball od „Bestii”. Ma kilka przysięg i łagodnych odniesień seksualnych, ale dzieci i nastolatki uznają film za relatywny i zabawny.
Aby uzyskać więcej zabawnych hijinków, wypróbuj Shazam! , wiek 11+.

Spider-Man: Into the Spider-Verse , wiek 9+
Ta świeża, porywająca, animowana przygoda z superbohaterem to film Spider-Mana, którego nie znałeś. Zobacz, jak niezdarny nowy webslinger Miles Morales próbuje uratować świat przed Spider-ludźmi z wielu równoległych wszechświatów. O ile inspirowane komiksami wizualizacje są oszałamiające, akcja może się nasilić. Mimo to jest to wszystko, czym powinien być film rodzinny.
Więcej inspirujących akcji superbohaterów obejrzyj Black Panther , lat 12+.

Cud , wiek 10+
Oparta na rewelacyjnej bestsellerowej powieści ta słodka opowieść o przyjaźni i akceptacji jest ulubioną animacją. Nie stroni od trudnych tematów, ale zwraca się do nich w sposób bardzo podnoszący na duchu. Dzięki silnym przesłaniom o uprzejmości i empatii oraz spektakularnym występom Jacoba Tremblaya , Julii Roberts i Owena Wilsona , jest to idealne oglądanie rodziny.

https://dogin.pl/
http://www.grykubusia.pl/
http://www.faberfaber.pl/
http://kzpr.pl/
http://podrozetv.pl/

Dodaj komentarz